3-dveřová Skříň Se Zásuvkami Celle, Bílá/dub

Ceníte si nejvyšší funkčnost a atraktivní vzhled při zařizování vaší ložnice? Pak je šatník CELLE ideální volbou pro vás!Tato skříň za... více informací »
3-dveřová Skříň Se Zásuvkami Celle
Značka: Möbelix
9 799 Kč
Ověřit dostupnost
Ceníte si nejvyšší funkčnost a atraktivní vzhled při zařizování vaší ložnice? Pak je šatník CELLE ideální volbou pro vás!Tato skříň za...

Ceníte si nejvyšší funkčnost a atraktivní vzhled při zařizování vaší ložnice? Pak je šatník CELLE ideální volbou pro vás!Tato skříň za třemi dveřmi ukrývá jednu šatní tyč a dvě vkládací police. Pod dveřmi je umístěno 6 prostorných zásuvek vyhotovených ve dvou rozměrech pro lepší třídění spodního prádla a jiného oblečení. Korpus šatníku je vyhotoven v dubovém dekoru Wotan, dveře a zásuvky v lesklé bílé barvě, což vytváří nádherný kontrast. Praktická, prostorná, elegantní a levná – ať už hledáte šatník do ložnice nebo do místnosti pro mládež, tato skříň s rozměry 136 x 197 x 54 cm (Š/V/H) vás přesvědčí mnoha způsoby!
Tento diskontní produkt 3-dveřová Skříň Se Zásuvkami je k dispozici právě nyní tady na webu umístěný v sekci šatní skříně s otočnými dveřmi. Nyní získáte ještě jiné zboží z naší sekce za výborné peníze!

Tento zlevněný produkt 3-dveřová Skříň Se Zásuvkami Celle, Bílá/dub od top značky Möbelix jednoduše získáte zde teď právě téměř zdarma. Produkt momentálně prodáváme za 9 799 Kč.