3místná Rozkládací Pohovka Royal Rose Starorůžová

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Jednoduchá, funkční a dobře čalouněná pohovka ROYAL ROSE vám poskytne to pravé místo pro relax. S rozměry... více informací »
3místná Rozkládací Pohovka Royal Rose Starorůžová
Značka: Möbelix
14 999 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Jednoduchá, funkční a dobře čalouněná pohovka ROYAL ROSE vám poskytne to pravé místo pro relax. S rozměry...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Jednoduchá, funkční a dobře čalouněná pohovka ROYAL ROSE vám poskytne to pravé místo pro relax. S rozměry 223 x 92 x 93 cm (Š x V x H) nabízí dostatek místa pro lenošení s nejbližšími a atraktivní starorůžová barva potahu přitáhne pozornost všech hostí. Pomocí několika jednoduchých kroků se dá pohovka přeměnit na plnohodnotný prostor na spaní, s lehací plochou přibližně 135 x 200 cm (Š x D). Výhodou je také integrovaný postelový box na lůžkoviny. Vlnité pružiny a kvalitní PUR pěna vám zajistí maximální komfort při nerušeném odpočinku.  Maximální nosnost je cca 300 kg.  

Tento diskontní kus 3místná Rozkládací Pohovka Royal Rose Starorůžová od společnosti se zárukou kvality Möbelix snadno můžete získat momentálně na webu za outletovou cenu! Nyní za akční cenu 14 999 Kč.