4dveřová Šatní Skříň Tokio

Moderní šatíková skříň TOKIO ve vzhledu dub Wotan a beton představuje moderní a elegantní styl. Skříň o rozměrech přibližně 315 x 225 x 61 cm... více informací »
4dveřová Šatní Skříň Tokio
Značka: Möbelix
17 499 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní šatíková skříň TOKIO ve vzhledu dub Wotan a beton představuje moderní a elegantní styl. Skříň o rozměrech přibližně 315 x 225 x 61 cm...

Moderní šatíková skříň TOKIO ve vzhledu dub Wotan a beton představuje moderní a elegantní styl. Skříň o rozměrech přibližně 315 x 225 x 61 cm (Š / V / H) se dvěma posuvnými a dvěma otočnými dveřmi nabízí dostatek prostoru pro vaše oblečení a doplňky. Vnitřek skříně ukrývá 2 šatní tyče a 10 nastavitelných polic. Praktický systém Soft-Close zaručuje hladké a tiché zavírání pantových dveří. Elegantní kovové úchyty podtrhují ušlechtilý vzhled tohoto šatníku. Unikátní a oblíbený produkt je k dispozici jednoduše tady a teď na našich stránkách v sekci šatní skříně s posuvnými dvěřmi! Nyní můžete koupit unikátní kousky z této sekce za báječnou cenu! Přední dodavatel Möbelix pro vás připravuje kvalitní produkty. U nás toho najdete mnohem více, mrkněte také na další kousky od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný produkt 4dveřová Šatní Skříň Tokio od výrobce se zárukou kvality Möbelix můžete nakoupit právě nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu! Cenově vychází na 17 499 Kč.