Berndorf Sada Hrnců 5dílná

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.5dílná sada hrnců z kvalitní nerezové oceli vhodné pro všechny typy sporáků. Hrnec na maso o objemu 4,4 l, 1... více informací »
Berndorf Sada Hrnců 5dílná
Značka: Möbelix
1 599 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.5dílná sada hrnců z kvalitní nerezové oceli vhodné pro všechny typy sporáků. Hrnec na maso o objemu 4,4 l, 1...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.5dílná sada hrnců z kvalitní nerezové oceli vhodné pro všechny typy sporáků. Hrnec na maso o objemu 4,4 l, 1 hrnec na mléko 1,4 l a 1 kasty 1,4 l. V Balení s 2 poklicemi.Oblíbený výrobek Berndorf Sada Hrnců 5dílná máte možnost dostat teď tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice hrnce. Máme pro vás parádní produkty z této populární sekce v bezva akci. Náš sortiment je široký, mrkněte také na další kvalitní kousky od značky Möbelix. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní produkt Berndorf Sada Hrnců 5dílná od skvělé a známé značky Möbelix máte možnost pořídit právě dnes za skvělou cenu. Nabídka od 1 599 Kč.