Boxspring Postel Lucy 180×200 Cm Šedá

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Jednoduchá, přímá a elegantní! Moderní boxspring postel o celkových... více informací »
Boxspring Postel Lucy 180x200 Cm Šedá
Značka: Möbelix
16 999 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Jednoduchá, přímá a elegantní! Moderní boxspring postel o celkových...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Jednoduchá, přímá a elegantní! Moderní boxspring postel o celkových rozměrech přibližně 205 x 186 x 103 cm (D/Š/V) je vyhotovena v šedé barvě s plochou lůžka cca 180 x 200 cm (Š/V). Se svým atraktivním vzhledem s textilním potahem je skvělým doplňkem každé moderně zařízené ložnice. Pevnou základnu poskytuje box o výšce asi 35 cm. Ten obsahuje dvě, asi 90 x 200 cm (Š/V) velké matrace s bonellovými pružinami se středním stupněm tvrdosti – H2 a výškou asi 15 cm. Aby byla lehací plocha souvislá, součástí dodávky je i cca 3 cm vysoká vrchní ochranná matrace s pěnovým jádrem. Maximální nosnost postele je 180 kg. Spěte spokojeně a uvolněně! Postel je dostupná i v jiných variantách. Upozornění: Vyobrazené dekorace nejsou součástí dodávky. Toto zboží není vystaveno ani dostupné skladem v kamenných prodejnách. Je možné jej získat na objednávku online s dodáním přímo domů přes e-shop Möbelix nebo na požádání v prodejnách.

Velmi žádaný výrobek Boxspring Postel Lucy 180x200 Cm Šedá od značky se zárukou kvality Möbelix získáte momentálně na webu v bezva akci! Zrovna teď v akci za 16 999 Kč.