Čalouněná Postel S Výklopnými Rošty Sima2,180x200cm,bílá

Čalouněná postel SIMA 2 je stylovým a útulným středobodem v každé moderní ložnici. S bílým koženkovým potahem, nohami... více informací »
Čalouněná Postel S Výklopnými Rošty Sima2
Značka: Möbelix
12 990 Kč
Ověřit dostupnost
Čalouněná postel SIMA 2 je stylovým a útulným středobodem v každé moderní ložnici. S bílým koženkovým potahem, nohami...

Čalouněná postel SIMA 2 je stylovým a útulným středobodem v každé moderní ložnici. S bílým koženkovým potahem, nohami stříbrné barvy a ozdobným vysokým čelem lze snadno kombinovat s různými typy moderního zařízení. Dva výklopné dřevěné rošty, tvoří spolu lehací plochu o velikosti přibližně 160 x 200 cm. K roštům je třeba dokoupit dvě matrace o rozměrech 80 x 200 cm. Vhodné matrace najdete v našem internetovém obchodě. Pod rošty se nachází velkorysý úložný prostor ve formě dvou boxů. Zde můžete pohodlně uložit polštáře, peřiny, deky a jiné. Postel disponuje komfortní výškou ležení cca 60 cm, která se může navýšit v závislosti na výšce zvoleného matrace. Postel lze zatížit do 150 kg, její celkové rozměry jsou přibližně 188 x 103 x 225 cm (Š/V/H). Vyobrazené matrace nejsou součástí dodávky.  Tento vynikající produkt Čalouněná Postel S Výklopnými Rošty Sima2,180x200cm,bílá máte možnost získat bez problémů u nás ve známé sekci čalouněné postele. Nyní můžete koupit další zboží z této známé rubriky na pár kliknutí! Populární značka Möbelix svým zákazníkům dodává kvalitní zboží To ale není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás taky další produkty značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Levný výrobek Čalouněná Postel S Výklopnými Rošty Sima2,180x200cm,bílá od společnosti se zárukou kvality Möbelix máte možnost nakoupit u nás právě za outletovou cenu. Nabídky již od 12 990 Kč.