Čalouněné Křeslo Kezia, Růžové

Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE! Moderní křeslo KEZIA  jednoduchécho designu se hodí téměř do každého interiéru. Je nejen pohodlné, ale... více informací »
Čalouněné Křeslo Kezia
Značka: Möbelix
2 499 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE! Moderní křeslo KEZIA  jednoduchécho designu se hodí téměř do každého interiéru. Je nejen pohodlné, ale...

Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE! Moderní křeslo KEZIA  jednoduchécho designu se hodí téměř do každého interiéru. Je nejen pohodlné, ale také skvěle vypadá. S rozměry 71 x 84 x 79 cm (Š x V x H) a se sametovým potahem růžové barvy se budete těšit na každý den, kdy příjdete z práce domů a usadíte se. Samet je v současnosti velmi oblíbený, působí luxusně a zároveň dodává místnosti pocit útulnosti. Polstrování s PUR pěnou, područky o šířce 5 cm a výšce 31 cm, i mírně nakloněná opěrka, zaručí optimální komfort sezení a relaxace. Kulaté trubkové nohy v černé barvě podtrhují atraktivní vzhled. Křeslo s hloubkou sedu cca 49 cm lze zatížit maximálně do 140 kg. 

Tento nejprodávanější výrobek Čalouněné Křeslo Kezia, Růžové od známého předního výrobce Möbelix snadno seženete ještě dnes výhodně. Ve skvělé akci za 2 499 Kč.