Cd Regál Bigol Bílý

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží... více informací »
Cd Regál Bigol Bílý
Značka: Möbelix
1 899 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Balení neobsahuje dekorace zobrazené na fotografii. Fotografie má pouze ilustrační charakter. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrží prostřednictvím e-mailu ‚vygenerovaný adresní štítek‘ pro zpětné odeslání. Vytištěný štítek zákazník nalepí na balík a odnese na poštu. Pošta balík bezpla
Tento zlevněný produkt Cd Regál Bigol Bílý jde pořídit bezstarostně tu umístěný v sekci regály a dělící stěny. Vyberte si akční výrobky z této populární kategorie ve výhodné akci. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc. Mrkněte také na další produkty od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Známá značka Möbelix prodává skvělé výrobky. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Velmi prodávaný výrobek Cd Regál Bigol Bílý od dodavatele kvalitních produktů Möbelix jednoduše můžete sehnat v naší online nabídce za mimořádně nízkou cenu. Nyní pořídíte za 1 899 Kč.