Cd-regál Mumbai Masív

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. S regálem MUMBAI můžete přehledně uspořádat svou sbírku CD a současně si doplnit interiér vysoce... celý popis>
Cd-regál Mumbai Masív
Značka: Möbelix
2 899 Kč
Ověřit dostupnost

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. S regálem MUMBAI můžete přehledně uspořádat svou sbírku CD a současně si doplnit interiér vysoce kvalitním nábytkem z pravého dřeva. Nábytek o rozměrech přibližně 30 x 90 x 17 cm (Š x V x H) je vyroben z masivního palisandrového dřeva (indický sheesham) s charakteristickou kresbou, která obzvláště vyniká díky povrchu ošetřeném lakem na vodní bázi. Regál disponuje pěti otevřenými přihrádkami pro uložení až 100 kompaktních disků, přičemž každou z polic lze zatížit maximálně pěti kilogramy. Nábytek představuje rovněž stylové místo pro prezentaci dekorativních předmětů. Regál na CD se hodí jako solitér pro jednoduchý styl bydlení i jako skvělá kombinace s ostatním nábytkem ze série MUMBAI. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení provádí spediční firma. O termínu dodávky zboží Vás bude informovat kurýr, se kterým se domluvíte na přesném datu. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-sho Velmi prodávaný produkt Cd-regál Mumbai Masív je k dispozici snadno tu na našich stránkách v sekci regály a dělící stěny. Nyní si můžete pořídit nové zboží ve zmíněné rubrice z pohodlí domova. Známá značka Möbelix dlouhodobě dodává top zboží Však to vidíte sami. Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce také další prověřené kousky od značky Möbelix. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě kus Cd-regál Mumbai Masív značky Möbelix je k sehnání zde teď právě za příznivou cenu. Nyní nakoupíte za 2 899 Kč.