Dávkovač Mýdla Turbo-Loc -Sb-

Je to také minimalistické a stylové v koupelně. Dávkovač mýdla se přizpůsobí našim přáním a inspiruje jednoduchým tvarem a černou nerezovou... více informací »
Dávkovač Mýdla Turbo-Loc -Sb-
Značka: Möbelix
669 Kč
Ověřit dostupnost
Je to také minimalistické a stylové v koupelně. Dávkovač mýdla se přizpůsobí našim přáním a inspiruje jednoduchým tvarem a černou nerezovou...

Je to také minimalistické a stylové v koupelně. Dávkovač mýdla se přizpůsobí našim přáním a inspiruje jednoduchým tvarem a černou nerezovou ocelí. Dávkovač o rozměrech přibližně 10 x 16,5 x 10,5 cm (Š x V x H) má navíc moderní technologii Turbo-Loc, díky níž je změna vůně mýdla hračkou. (Bez mýdla).Tento nejprodávanější produkt Dávkovač Mýdla Turbo-Loc -Sb- dostanete lehce tady na stránkách zařazený v rubrice doplňky do koupelny! Získejte oblíbené produkty ve zmíněné kategorii jednoduše online. Oblíbený dodavatel Möbelix vám představuje skvělé zboží Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Kvalitní a oblíbený kus Dávkovač Mýdla Turbo-Loc -Sb- od našeho známého výrobce Möbelix lze pořídit právě teď u nás za neuvěřitelně výhodnou cenu. Produkt koupíte teď u nás za 669 Kč.