Dětská Hrací Souprava Love & Care

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. I vaše dcerka by se chtěla starat o miminko? Pro její panenku jsme nyní připravili krásný koutek na hraní,... více informací »
Dětská Hrací Souprava Love & Care
Značka: Möbelix
4 999 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. I vaše dcerka by se chtěla starat o miminko? Pro její panenku jsme nyní připravili krásný koutek na hraní,...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. I vaše dcerka by se chtěla starat o miminko? Pro její panenku jsme nyní připravili krásný koutek na hraní, kde nechybí přebalovací pult, pračka, skříňka a dokonce malý dřez. Do skříňky může poskládat věcičky pro panenky. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Informace o balíku: • Velikost balíčku: ca. 89,5x 33x 60,3cm  (d x š x v) • Váha balíčku: ca. 7,7kg Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-sho
Neodolatelný produkt můžete najít nyní tady na webu ve známé kategorii hračky pro děti. Najděte si jiné produkty z této populární kategorie jednoduše online. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás další produkty od dodavatele Möbelix. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Möbelix pro vás připravuje vynikající výrobky. Podívejte se sami!

Tento zlevněný produkt Dětská Hrací Souprava Love & Care od značky s tradicí a dobrou pověstí Möbelix můžete získat na našich stránkách teď právě ve výprodejové akci. V akci od 4 999 Kč.