Dětská Kuchyňka Bea Šířka 60cm

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Autentická dětská kuchyňka pro malou hospodyňku. Vyrobena v neutrální šedé barvě s lesklým povrchem,... více informací »
Dětská Kuchyňka Bea Šířka 60cm
Značka: Möbelix
1 699 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Autentická dětská kuchyňka pro malou hospodyňku. Vyrobena v neutrální šedé barvě s lesklým povrchem,...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Autentická dětská kuchyňka pro malou hospodyňku. Vyrobena v neutrální šedé barvě s lesklým povrchem, která se bude hodit do každého interiéru. Je vybavena přesně tak, jakoby správná kuchyňka měla být, čili nechybí sporák, umyvadlo, trouba a police na nádobí. Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.
Často hledaný produkt Dětská Kuchyňka Bea Šířka 60cm jde nakoupit ještě tu na stránkách ve známé rubrice hračky pro děti! Vyhledejte si oblíbené zboží ve zmiňované kategorii za super ceny! U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky od dodavatele Möbelix. Najdete je níže na této stránce.

Tento velmi žádaný produkt Dětská Kuchyňka Bea Šířka 60cm od oblíbené značky Möbelix jednoduše pořídíte aktuálně na webu za neuvěřitelně výhodnou cenu! Aktuálně v akci za 1 699 Kč.