Dětské Autíčko Push Around Buggy Gt Blau

Tenhle artikl je k dispozici POUZE ONLINE.Toto autíčko udělá obrovskou radost dětem. Nechte ho za volantem a přitom ho tlačte, černá rukojeť má... více informací »
Dětské Autíčko Push Around Buggy Gt Blau
Značka: Möbelix
4 199 Kč
Ověřit dostupnost
Tenhle artikl je k dispozici POUZE ONLINE.Toto autíčko udělá obrovskou radost dětem. Nechte ho za volantem a přitom ho tlačte, černá rukojeť má...

Tenhle artikl je k dispozici POUZE ONLINE.Toto autíčko udělá obrovskou radost dětem. Nechte ho za volantem a přitom ho tlačte, černá rukojeť má pohodlnou výšku a dá se dobře uchopit. Sedačka pro děti je vybavena bezpečnostním pásem. Auto má integrovaný úložný prostor pod kapotou auta, kam si může dítě schovat svačinu.Autíčko je vhodné pro děti od 1,5 roku.Tento artikl není vystaven na prodejně, můžete si ho ale objednat v obchodě nebo priamon a E-shopu. Vysoce kvalitní výrobek Dětské Autíčko Push Around Buggy lze sehnat ještě u nás v populární rubrice dětská auta a koloběžky. Vyberte si akční produkty z této známé rubriky za výborné peníze! To ale ovšem není všechno, u nás nabízíme více. U nás v nabídce najdete další kvalitní produkty značky Möbelix. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Möbelix vám představuje špičkové zboží. Udělejte si radost.

Velmi prodávaný produkt Dětské Autíčko Push Around Buggy Gt Blau od známého výrobce Möbelix pořídíte v naší nabídce za příznivou cenu! Teď za akční cenu 4 199 Kč.