Dětský Stolek S Nářadím Real Projects

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Potřebujete pro vaši ratolest hrací koutek plný zajímavých výtvorů? Pracovní koutek nejen pro chlapce bude... více informací »
Dětský Stolek S Nářadím Real Projects
Značka: Möbelix
4 999 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Potřebujete pro vaši ratolest hrací koutek plný zajímavých výtvorů? Pracovní koutek nejen pro chlapce bude...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Potřebujete pro vaši ratolest hrací koutek plný zajímavých výtvorů? Pracovní koutek nejen pro chlapce bude to pravé! Nechte vaše dítě rozvíjet své dovednosti. Pilka a kladívko pomůžou vytvořit skutečné předměty jako na obrázku. Nesmí chybět plastové šrouby a spojky. Hurá do práce! Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Informace o balíku: • Velikost balíčku: ca. 36,8x 45,7x 64,1cm  (d x š x v) • Váha balíčku: ca. 6,8kg UpozorněníKvalitní produkt můžete nakoupit pohodlně tady na našem webu v populární rubrice hračky pro děti. Najděte si zlevněné produkty z této kategorie jednoduše online! Tím ale naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký! Mrkněte na více produktů od značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený produkt Dětský Stolek S Nářadím Real Projects od skvělé a známé značky Möbelix máte možnost najít tady nyní ve výprodejové akci! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 4 999 Kč.