Dětský Záhradní Stůl Axi Nick

Tenhle tovar je k dispozici POUZE ONLINE.Dětský záhradní stůl vyrobený z pravého cédrového dřeva se dodává se snímatelní horní deskou a 2... více informací »
Dětský Záhradní Stůl Axi Nick
Značka: Möbelix
5 099 Kč
Ověřit dostupnost
Tenhle tovar je k dispozici POUZE ONLINE.Dětský záhradní stůl vyrobený z pravého cédrového dřeva se dodává se snímatelní horní deskou a 2...

Tenhle tovar je k dispozici POUZE ONLINE.Dětský záhradní stůl vyrobený z pravého cédrového dřeva se dodává se snímatelní horní deskou a 2 plastovými vanami. Děti si tam mohou odložiť hračky, současně lze použíť jako pískoviště. Díky výbornému materiálu lze jednoduše umýt. Aby byly vaše děti chránené před sluncem, součastí dodávky je aj slunečník, ktorý jednoduše umístnite do středu stola.Dodáva se v 1 kartónu o hmotnosti cca 11kg na palete.Bližší info o termínu dodávní obdržíte od přepravní společnosti.
Vynikající výrobek Dětský Záhradní Stůl Axi Nick naleznete bezprostředně na webu v populární kategorii zahradní stoly. Nyní si můžete pořídit podobné výrobky ve zmíněné sekci za internetové ceny!

Zajímavý kousek Dětský Záhradní Stůl Axi Nick od top výrobce Möbelix pohodlně dostanete zde teď ve výhodné akci. K sehnání zrovna v akci za 5 099 Kč.