Dřevěná Postel Se Zásuvkami Till 140×200 Cm

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Postel TILL je maximálně praktickým řešením pro menší místnosti. Její výhodou jsou... více informací »
Dřevěná Postel Se Zásuvkami Till 140x200 Cm
Značka: Möbelix
13 299 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Postel TILL je maximálně praktickým řešením pro menší místnosti. Její výhodou jsou...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Postel TILL je maximálně praktickým řešením pro menší místnosti. Její výhodou jsou zabudovány zásuvky, police a dokonce i noční stolky, které jednoduchým pohybem ruky opět zasunete do korpusu postele. Tímto ušetříte místo a využijete každý prostor pro odložení ať spodního prádla nebo jiných drobností. Je vyrobena z trvanlivého borovicového dřeva a její bílé provedení vnese do každého interiéru nádech plný čistoty. Plochu lůžka si můžete vybrat podle Vašich požadavků ze tří variant 140×200,160×200 nebo 180x200cm. Součástí postele je i rošt. Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.

Tento exkluzivní produkt Dřevěná Postel Se Zásuvkami Till 140x200 Cm od značky Möbelix jednoduše můžete pořídit právě teď v naší nabídce ve výhodné akci! Nabídka od 13 299 Kč.