Dřez Blanco Metra 45 S Compact

~~Silgranit®, nazývaný i umělý kámen alebo granit, je mletá žula nebo křemičité písky, doplněné pojivy na bázi akrylátů. Dřezy jsou... více informací »
Dřez Blanco Metra 45 S Compact
Značka: Möbelix
7 290 Kč
Ověřit dostupnost
~~Silgranit®, nazývaný i umělý kámen alebo granit, je mletá žula nebo křemičité písky, doplněné pojivy na bázi akrylátů. Dřezy jsou...

~~Silgranit®, nazývaný i umělý kámen alebo granit, je mletá žula nebo křemičité písky, doplněné pojivy na bázi akrylátů. Dřezy jsou nepřekonatelně snadno ošetřovatelné a barevně stálé.  Vlastnosti Silgranitových dřezů, Pura Dur®: odolné vůči poškrábání a rozbití teplovzdorný do 280 °C hygienicky a zdravotně nezávadný barevné stálý
Tento velmi žádaný produkt Dřez Blanco Metra 45 S Compact lze získat rovněž tady u nás zařazený v kategorii kuchyňské dřezy. Nyní získáte kvalitní zboží z této známé sekce za nejlepší ceny. To není všechno, máme toho více! Máme v nabídce však také více produktů značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý produkt Dřez Blanco Metra 45 S Compact od odblíbeného výrobce Möbelix máte možnost získat u nás právě za outletovou cenu! V současnosti za 7 290 Kč.