Dřez Blanco Zia 9

~~Silgranit®, nazývaný i umělý kámen alebo granit, je mletá žula nebo křemičité písky, doplněné pojivy na bázi akrylátů. Dřezy jsou... více informací »
Dřez Blanco Zia 9
Značka: Möbelix
8 890 Kč
Ověřit dostupnost
~~Silgranit®, nazývaný i umělý kámen alebo granit, je mletá žula nebo křemičité písky, doplněné pojivy na bázi akrylátů. Dřezy jsou...

~~Silgranit®, nazývaný i umělý kámen alebo granit, je mletá žula nebo křemičité písky, doplněné pojivy na bázi akrylátů. Dřezy jsou nepřekonatelně snadno ošetřovatelné a barevně stálé.  Vlastnosti Silgranitových dřezů, Pura Dur®: odolné vůči poškrábání a rozbití teplovzdorný do 280 °C hygienicky a zdravotně nezávadný barevné stálý
Velmi oblíbený výrobek Dřez Blanco Zia 9 naleznete také na stránkách umístěný v sekci kuchyňské dřezy! Vyberte si ještě další výrobky z této rubriky za zcela nejnižší cenu! Tím ale naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více! Mrkněte na další skvělé zboží od dodavatele Möbelix. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený produkt Dřez Blanco Zia 9 s osvědčenou značkou Möbelix máte možnost nakoupit zrovna dnes v akci! Stojí teď u nás 8 890 Kč.