Dřezová Baterie Blanco Culina – S Mini

Armatura, barva nerez, napínavý design s výjimečnými akcenty,filigránna nerezová struna která dává svobodu pohybu, pohodlná aretace spršky díky... více informací »
Dřezová Baterie Blanco Culina - S Mini
Značka: Möbelix
13 090 Kč
Ověřit dostupnost
Armatura, barva nerez, napínavý design s výjimečnými akcenty,filigránna nerezová struna která dává svobodu pohybu, pohodlná aretace spršky díky...

Armatura, barva nerez, napínavý design s výjimečnými akcenty,filigránna nerezová struna která dává svobodu pohybu, pohodlná aretace spršky díky upevnění magnetem, zejména v kombinaci s horními skříňkami, pohodlná jednoproudové sprška, o 360 ° otočný odtok vody, 35 mm otvor, s keramickým těsněním, flexibilní hadička s délkou 450 mm a 3 / 8 ‚matkou pro snadnou instalaci,patentovaný regulátor na proud zamezuje tvorbě vodního kamene,Stabilizační destička zvyšuje stabilitu baterie,sériově vybavena zpětným ventilem, který zabraňuje zpětnému toku podle EN 1717, LGA certifikát, DVGW certifikát. Oblíbený kousek máte možnost koupit mimo jiné tady a teď na našich stránkách ve známé sekci kuchyňské baterie. Nyní můžete získat oblíbené zboží ze zmíněné sekce ve výprodejové akci.

Hodně prodávaný výrobek Dřezová Baterie Blanco Culina - S Mini od výrobce Möbelix jednoduše najdete u nás nyní za příznivou cenu. Akční cena již od 13 090 Kč.