Dřezová Baterie Lanora

Armatura s kovovým povrchem - jasný design, silná elegance. Kvalitní provedení z masivní nerezavějící oceli, s designem pro moderní kuchyně, výše... více informací »
Dřezová Baterie Lanora
Značka: Möbelix
4 490 Kč
Ověřit dostupnost
Armatura s kovovým povrchem - jasný design, silná elegance. Kvalitní provedení z masivní nerezavějící oceli, s designem pro moderní kuchyně, výše...

Armatura s kovovým povrchem – jasný design, silná elegance. Kvalitní provedení z masivní nerezavějící oceli, s designem pro moderní kuchyně, výše umístěná výpusť umožňuje lehčí naplnění hrnců a váz, úporně energie: základní nastavení ovládací páky na studené spouštění, o 360 ° otočný odtok vody, průměr otvoru 35 mm, kartuš s keramickými těsněními , flexibilní hadičky s délkou 450 mm a 3/8 ‚maticí pro snadnou manipulaci. s patentovaným perlátorem, který snižuje tvorbu vodního kamene a stabilizační destičkou na zvýšení stability této baterie. Tento kvalitní a levný produkt Dřezová Baterie Lanora můžete dostat právě teď tu v sekci kuchyňské baterie. Nyní můžete koupit další kousky z této rubriky ve výhodné akci! V očích zákazníků populární značka Möbelix vám může poskytnout kvalitní výrobky A tady je důkaz.

Zlevněný produkt Dřezová Baterie Lanora od značky s dlouholetou historií Möbelix snadno seženete online trvale výhodně! Výhodně za 4 490 Kč.