Elastické Prostěradlo Easy Care Ca. 80x200cm

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) - rychlejší... více informací »
Elastické Prostěradlo Easy Care Ca. 80x200cm
Značka: Möbelix
759 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) - rychlejší...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů, abychom Vám mohli nabídnout zboží levněji Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalené od Vás přímo k dodavateli, nakolik se zboží v našich prodejnách nenachází. Vrácení zboží: v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu. Zboží se nepředává na našich prodejnách, nakolik se tam toto zboží nenachází. Reklamace zboží: zákazník kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.cz kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu.
Tento akční a ve slevě kousek Elastické Prostěradlo Easy Care Ca. 80x200cm můžete nakoupit pohodlně tady na webu ve známé kategorii prostěradla. Nyní najdete ještě další kousky z této sekce za mimořádně nízkou cenu!

Neodolatelný výrobek Elastické Prostěradlo Easy Care Ca. 80x200cm od kvalitní společnosti Möbelix můžete koupit v naší nabídce extra výhodně! Levně za cenu 759 Kč.