Elastické Prostěradlo Easy Care Ca. 90x220cm

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) - rychlejší... více informací »
Elastické Prostěradlo Easy Care Ca. 90x220cm
Značka: Möbelix
829 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) - rychlejší...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů, abychom Vám mohli nabídnout zboží levněji Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalené od Vás přímo k dodavateli, nakolik se zboží v našich prodejnách nenachází. Vrácení zboží: v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu. Zboží se nepředává na našich prodejnách, nakolik se tam toto zboží nenachází. Reklamace zboží: zákazník kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.cz kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu.
Tento oblíbený produkt Elastické Prostěradlo Easy Care Ca. je k získání právě teď tu na našem webu umístěný v rubrice prostěradla! Najděte si unikátní produkty ve zmiňované rubrice ve výprodejové akci! Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní produkty od dodavatele Möbelix. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Přední značka Möbelix dlouhodobě poskytuje kvalitní výrobky Nakupujte výhoděn u nás.

Zajímavý produkt Elastické Prostěradlo Easy Care Ca. 90x220cm od výrobce s mnohaletou tradicí Möbelix máte možnost získat online extra se slevou. Akční ceny od 829 Kč.