Elastické Prostěradlo Jersey 160-180x200cm Bavlna

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne... celý popis>
Elastické Prostěradlo Jersey 160-180x200cm Bavlna
Značka: Möbelix
869 Kč
Ověřit dostupnost

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu. Zboží se nepředává na našich prodejnách, nakolik se tam toto zboží nenachází. Reklamace zboží: zákazník kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu.Vysoce kvalitní produkt Elastické Prostěradlo Jersey 160-180x200cm Bavlna lze získat mimo jiné tu na našem webu v oblíbené sekci prostěradla. Nyní si můžete koupit ještě další produkty z této oblíbené kategorie za rozumné peníze! To však není všechno, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce také další kvalitní zboží od dodavatele Möbelix. Najdete je níže na této stránce.

Výjimečný a žádaný produkt Elastické Prostěradlo Jersey 160-180x200cm Bavlna od značky s dobrým jménem Möbelix lze zakoupit v naší internetové nabídce ve výprodejové akci! Nyní můžete mít za 869 Kč.