Elastické Prostěradlo Jersey 90-100x200cm Bavlna

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne... více informací »
Elastické Prostěradlo Jersey 90-100x200cm Bavlna
Značka: Möbelix
749 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu. Zboží se nepředává na našich prodejnách, nakolik se tam toto zboží nenachází. Reklamace zboží: zákazník kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu. Kvalitní a velmi žádaný produkt Elastické Prostěradlo Jersey 90-100x200cm Bavlna lze sehnat v pohodě tady u nás v populární kategorii prostěradla! Nyní můžete najít akční kusy z této rubriky za nejnižší cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka Möbelix dlouhodobě nabízí velmi kvalitní sortiment Přesvědčte se!

Tento akční a ve slevě produkt Elastické Prostěradlo Jersey 90-100x200cm Bavlna od dodavatele zboží Möbelix jednoduše seženete na našich stránkách nyní za parádní cenu. Právě teď za cenu 749 Kč.