Elastické Prostěradlo Jersey Ca. 140x200cm

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne... více informací »
Elastické Prostěradlo Jersey Ca. 140x200cm
Značka: Möbelix
819 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu. Zboží se nepředává na našich prodejnách, nakolik se tam toto zboží nenachází. Reklamace zboží: zákazník kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu.
Unikátní a oblíbený produkt Elastické Prostěradlo Jersey Ca. je dostupný bezprostředně na našich stránkách v populární sekci prostěradla! Nyní najdete vyjímečné produkty ve zmíněné kategorii jednoduše online. Tento vyjímečný výrobce Möbelix dlouhodobě poskytuje špičkové produkty. To ovšem není všechno, naše nabídka je široká. U nás totiž najdete další produkty od výrobce Möbelix. Najdete je níže na této stránce.

Akční a ve slevě produkt Elastické Prostěradlo Jersey Ca. 140x200cm od našeho výrobce Möbelix pořídíte teď opravdu výhodně! Na našich stránkách za 819 Kč.