Elastické Prostěradlo Satin Ca. 160-180x200cm

Toto zboží je k dispozici POUZE  ONLINE a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro Vás znamená?... více informací »
Elastické Prostěradlo Satin Ca. 160-180x200cm
Značka: Möbelix
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE  ONLINE a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro Vás znamená?...

Toto zboží je k dispozici POUZE  ONLINE a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám, tím pádem Vám víme nabídnout zboží levněji Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalené od Vás přímo k dodavateli, nakolik se zboží v našich prodejnách nenachází. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží: v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení [email protected], kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu. Zboží se nepředává na našich prodejnách, nakolik se tam toto zboží nenachází. Reklamace zboží: zákazník kontaktuje naše zákaznické oddělení [email protected] kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu.Akční a ve slevě kus Elastické Prostěradlo Satin Ca. seženete bez obtíží tady na stránkách v populární kategorii prostěradla. Nyní můžete získat další výrobky ve zmíněné kategorii v bezva akci! Věhlasná značka Möbelix vyrábí kvalitní produkty.

Kvalitní a žádaný produkt Elastické Prostěradlo Satin Ca. 160-180x200cm od známé značky Möbelix lze získat již dnes za parádní cenu! Nyní pořídíte od 1 099 Kč.