Elastické Prostěradlo Satin Ca. 180x220cm

Toto zboží je k dispozici POUZE  ONLINE a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) - rychlejší... více informací »
Elastické Prostěradlo Satin Ca. 180x220cm
Značka: Möbelix
1 199 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE  ONLINE a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) - rychlejší...

Toto zboží je k dispozici POUZE  ONLINE a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám, tím pádem Vám víme nabídnout zboží levněji Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalené od Vás přímo k dodavateli, nakolik se zboží v našich prodejnách nenachází. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží: v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.cz, kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu. Zboží se nepředává na našich prodejnách, nakolik se tam toto zboží nenachází. Reklamace zboží: zákazník kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.cz kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu.
Ve slevě tento produkt Elastické Prostěradlo Satin Ca. je k sehnání bez problémů tady na našich stránkách zařazený v sekci prostěradla! Nyní získáte zlevněné produkty z této populární rubriky za báječnou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce ovšem další zboží od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Möbelix pro své zákazníky dodává kvalitní produkty.

Akční a ve slevě výrobek Elastické Prostěradlo Satin Ca. 180x220cm od oblíbené značky Möbelix můžete koupit tady teď levně! V současnosti za 1 199 Kč.