Elastické Prostěradlo Satin Ca. 90x220cm

Toto zboží je k dispozici POUZE  ONLINE a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro Vás znamená?... více informací »
Elastické Prostěradlo Satin Ca. 90x220cm
Značka: Möbelix
949 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE  ONLINE a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro Vás znamená?...

Toto zboží je k dispozici POUZE  ONLINE a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám, tím pádem Vám víme nabídnout zboží levněji Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalené od Vás přímo k dodavateli, nakolik se zboží v našich prodejnách nenachází. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží: v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení [email protected], kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu. Zboží se nepředává na našich prodejnách, nakolik se tam toto zboží nenachází. Reklamace zboží: zákazník kontaktuje naše zákaznické oddělení [email protected] kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu.
Oblíbený a akční produkt Elastické Prostěradlo Satin Ca. je dostupný přímo na našich stránkách ve známé rubrice prostěradla. Připravili jsme zcela nové kousky z této oblíbené sekce za příznivou cenu. Náš sortiment je široký, máme v nabídce však také více kvalitních produktů od značky Möbelix. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější výrobek Elastické Prostěradlo Satin Ca. 90x220cm od společnosti Möbelix lze zakoupit již dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu! Akční cena 949 Kč.