Elegantní Pohovka Luis Béžová

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Béžová pohovka LUIS nabízí čistý relax. Plyšový měkký sametový potah ze 100% polyesteru vypadá nejen... více informací »
Elegantní Pohovka Luis Béžová
Značka: Möbelix
10 499 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Béžová pohovka LUIS nabízí čistý relax. Plyšový měkký sametový potah ze 100% polyesteru vypadá nejen...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Béžová pohovka LUIS nabízí čistý relax. Plyšový měkký sametový potah ze 100% polyesteru vypadá nejen velmi elegantně, ale také mimořádně útulně a pohodlně. Pohovka s rozměry přibližně 155 x 87 x 87 cm (Š x V x H) je vybavena měkkými polštáři vyplněnými pohodlnou pěnou. Přibližně 12 cm široké područky zvou zdržet se. Kromě toho pohovka boduje pěnovým čalouněním. Obzvláště krásné jsou růžovo-zlaté nohy. Je určena pro 2 osoby.
Levný produkt můžete sehnat přímo tu na stránkách v populární kategorii pohovky! Nyní pořídíte jiné produkty ve zmiňované sekci ve výprodejové akci. Náš sortiment je široký, máme v nabídce ovšem více skvělých kousků od výrobce Möbelix. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento akční kousek Elegantní Pohovka Luis Béžová od známé značky Möbelix můžete pořídit právě teď v nabídce za zcela nejnižší cenu. Teď v akci 10 499 Kč.