Elegantní Židle Suri Žlutá

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Tato elegantní žlutá židle je skvělým poutačem pozornosti a útulným sedadlem v mnoha... více informací »
Elegantní Židle Suri Žlutá
Značka: Möbelix
1 599 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Tato elegantní žlutá židle je skvělým poutačem pozornosti a útulným sedadlem v mnoha...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Tato elegantní žlutá židle je skvělým poutačem pozornosti a útulným sedadlem v mnoha obytných prostorech. Díky svému jednoduchému vzhledu lze velkou židli o rozměrech přibližně 46 x 87 x 59 cm (Š x V x H) kombinovat do mnoha stylů. Příjemně měkký sametový potah ze 100% polyesteru dostane obzvlášť výrazný nádech díky dekorativnímu prošívání a nápadnému kontrastnímu prošívání na vnější straně opěradla. Kónické kruhové trubkové nohy z černého kovu dodávají židli stabilitu, zatímco pěnové čalounění zajišťuje optimální komfort sezení. Na židli s hloubkou sedadla cca 42 cm je možné zatížit nejvíce 130 kg.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix.

Nový výrobek Elegantní Židle Suri Žlutá od spolehlivého výrobce Möbelix k dostání v naší online nabídce opravdu levně! Produkt koupíte teď u nás za 1 599 Kč.