Houpací Křeslo Schaukelsessel Šedé

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. S tímto houpacím křeslem najdete to pravé místo k odpočinku - při čtení, sledování televize nebo prostém... celý popis>
Houpací Křeslo Schaukelsessel Šedé
Značka: Möbelix
5 599 Kč
Ověřit dostupnost

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. S tímto houpacím křeslem najdete to pravé místo k odpočinku – při čtení, sledování televize nebo prostém sezení. Stylový nábytek o rozměrech přibližně 71 x 76 x 70 cm (Š x V x H) je polstrovaný pěnou, čímž zajišťuje pohodlné sezení i opření. Textilní potah má světle šedou barvu, která dodává křeslu romantický nádech. Pohodlí nábytku také zajišťují loketní opěrky, vysoké cca 17 cm. Rozměry sedací plochy činí přibližně 45 x 43 cm. Běžce křesla jsou vyrobeny z masivního ohýbaného dřeva ošetřeného lakem a umožňují jemné houpání. Tento sedací nábytek má nosnost do 120 kg. Tento model je k dispozici také v jiných barvách. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení provádí spediční firma. O termínu dodávky zboží Vás bude informovat kurýr, se kterým se domluvíte na přesném datu. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnácVe slevě produkt Houpací Křeslo Schaukelsessel Šedé máte možnost získat právě tady na našich stránkách umístěný v kategorii houpací křesla! Nyní můžete získat zlevněné produkty z této populární kategorie z pohodlí domova. To ovšem není všechno, naše nabídka je široká! Podívejte se také na další skvělé zboží od výrobce Möbelix. Najdete je níže na této stránce.

Hodně oblíbený produkt Houpací Křeslo Schaukelsessel Šedé od kvalitní značky Möbelix jde sehnat právě teď v naší nabídce za skvělou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 5 599 Kč.