Houpací Židle Aurora

S potahem ve vintage šedé barvě a kovovým rámem z nerezové oceli přesvědčí houpací křeslo AURORA. S celkovými rozměry cca 43 x 100 x 59 cm (Š x... více informací »
Houpací Židle Aurora
Značka: Möbelix
1 699 Kč
Ověřit dostupnost
S potahem ve vintage šedé barvě a kovovým rámem z nerezové oceli přesvědčí houpací křeslo AURORA. S celkovými rozměry cca 43 x 100 x 59 cm (Š x...

S potahem ve vintage šedé barvě a kovovým rámem z nerezové oceli přesvědčí houpací křeslo AURORA. S celkovými rozměry cca 43 x 100 x 59 cm (Š x V x H) má příjemné polstrování a rukojeť na opěradle. Díky svému klasickému, ale modernímu vzhledu se židle hodí do mnoha stylů vybavení. Maximální nosnost modelu s výškou sedla cca 47,5 cm je kolem 120 kilogramů. Vybavte celý svůj jídelní kout s touto houpací židlí a udělejte si pohodlí se svými blízkými! Zlevněný produkt je k dispozici bezprostředně na webu zařazený v rubrice houpaci jídelní židle! Nyní najdete ostatní produkty ve zmíněné kategorii za internetové ceny. Máme toho více, máme v nabídce ovšem více kvalitních produktů od výrobce Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední značka Möbelix dlouhodobě nabízí špičkové produkty.

Levný kus Houpací Židle Aurora od top značky Möbelix pohodlně dostanete právě teď pořád výhodně! Nyní zakoupíte za 1 699 Kč.