Hrací Domeček Pro Děti Sunny Lodge Xl Bílá/šedá

Upozornění: Doručení zdarma! Prosím zajistěte pomoc při vykládce zboží Domeček na hraní Sunny Lodge XL se dodává zabalený v 1 kartonu (na... více informací »
Hrací Domeček Pro Děti Sunny Lodge Xl Bílá/šedá
Značka: Möbelix
22 199 Kč
Ověřit dostupnost
Upozornění: Doručení zdarma! Prosím zajistěte pomoc při vykládce zboží Domeček na hraní Sunny Lodge XL se dodává zabalený v 1 kartonu (na...

Upozornění: Doručení zdarma! Prosím zajistěte pomoc při vykládce zboží Domeček na hraní Sunny Lodge XL se dodává zabalený v 1 kartonu (na paletě): D x Š x V: 120 x 40 x 145 cm s hmotností přibližně 50 kg Další informace ohledně dodání obdržíte telefonicky přímo od spediční společnosti. Elegantní dřevěný domek SUNNY LODGE XL ve šedé a bílé barvě rozzáří zahradu a poúka vašemu dítěti mnoho možností hraní . Přes schody a podestu se dostanete do domku. Dveře i 2 okna zajistí dostatek světla. Dům nabízí prostor na hry, skrývání, plazení, skrývání hraček skluzavkou – zajistí dětem pohyb. Včetně skluzavky a žebříku má dům celkovou velikost cca 260 x 190 x 167 cm (b x H x T). Díky kvalitnímu materiálu je domeček odolný vůči povětrnostním vlivům .Vysoce kvalitní produkt můžete koupit taky tady a teď na našem webu v oblíbené sekci hračky na zahradu. Najděte si ještě další produkty ve zmíněné kategorii za skvělou cenu! U nás nabízíme více, podívejte se taky na další vybrané kousky od výrobce Möbelix. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel Möbelix má prvotřídní sortiment.

Akční produkt Hrací Domeček Pro Děti Sunny Lodge Xl Bílá/šedá od známé kvalitní značky Möbelix lze nakoupit v naší online nabídce napořád výhodně. Akční cena již od 22 199 Kč.