Hrací Stůl Cascading Cove

Tenhle artikl je k dispozici POUZE ONLINE.Stůl na hraní pro děti je ideální místo do zahrady. Stačí napustit vodu a nasypat písek a zábava na pár... více informací »
Hrací Stůl Cascading Cove
Značka: Möbelix
5 299 Kč
Ověřit dostupnost
Tenhle artikl je k dispozici POUZE ONLINE.Stůl na hraní pro děti je ideální místo do zahrady. Stačí napustit vodu a nasypat písek a zábava na pár...

Tenhle artikl je k dispozici POUZE ONLINE.Stůl na hraní pro děti je ideální místo do zahrady. Stačí napustit vodu a nasypat písek a zábava na pár hodin začíná. Stolová deska je rozdělena na 2 části, je možné ji překrýt. Během silného sluníčka je ochrání deštník, který je součástí balení.Na vypuštění vody stačí jednoduše vytáhnout zátku.Tento artikl není vystaven na prodejně, je možné ho ale objednat v obchodě nebo na E-shopu.Oblíbený a kvalitní produkt Hrací Stůl Cascading Cove jde získat bezprostředně tady a teď na našem webu zařazený v rubrice hračky na zahradu! Nyní můžete koupit další výrobky z této známé kategorie za výhodnou cenu!

Akční produkt Hrací Stůl Cascading Cove od dodavatele zboží Möbelix máte možnost najít v naší online nabídce za super cenu. Aktuálně za super cenu 5 299 Kč.