Jídelní Rozkládací Stůl Luigi 140-180cm

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Stůl není jen místem slavnostních obědů a společných večeří. Díky svému designu a pevné konstrukci je... více informací »
Jídelní Rozkládací Stůl Luigi 140-180cm
Značka: Möbelix
6 699 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Stůl není jen místem slavnostních obědů a společných večeří. Díky svému designu a pevné konstrukci je...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Stůl není jen místem slavnostních obědů a společných večeří. Díky svému designu a pevné konstrukci je opravdovou nadčasovou ozbobou domácnosti. Výsuvný jídelní stůl LUIGI v barvě ořechu se stane útulným místem společných setkání s přáteli a rodinou. S deskou z MDF a dvěma kovovými nohami ve tvaru U v černé barvě, získáváte velkorysý prostor k hodování, především díky integrované skládací vložce. Pořiďte si originální designový kousek v podobě nadčasového jídelního stolu LUIGI! 
Oblíbený a kvalitní výrobek můžete sehnat již dnes tu na webu v sekci rozkládací stoly! Nyní můžete koupit skvělé kousky z této populární sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Známá značka Möbelix vám nabízí skvělé výrobky. To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více. Mrkněte také na další skvělé produkty od výrobce Möbelix. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný produkt Jídelní Rozkládací Stůl Luigi 140-180cm od předního výrobce Möbelix můžete nakoupit právě nyní za outletovou cenu. Ve skvělé akci za 6 699 Kč.