Jídelní Stůl Gaia 90 Cm

Tento výrobek je k dispozici pouze ONLINE. Tento kulatý jídelní stůl v bílé a světle hnědé barvě boduje harmonickým a svěžím vzhledem. Deska... více informací »
Jídelní Stůl Gaia 90 Cm
Značka: Möbelix
2 699 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výrobek je k dispozici pouze ONLINE. Tento kulatý jídelní stůl v bílé a světle hnědé barvě boduje harmonickým a svěžím vzhledem. Deska...

Tento výrobek je k dispozici pouze ONLINE. Tento kulatý jídelní stůl v bílé a světle hnědé barvě boduje harmonickým a svěžím vzhledem. Deska stolu, vyrobená z MDF s tloušťkou materiálu cca 18 mm, je doplněna 4 kónickými nožkami z kaučukového dřeva. Díky rozměrům přibližně 90 x 75 cm (P / V) a nosnosti 25 kg tento kompaktní jídelní stůl nabízí ideální místo pro útulné stolování. Upozornění: Toto zboží není vystavené ani skladem v žádné z našich poboček, je možné jej objednat pouze přes e-shop nebo na požádání v kamenných prodejnách. Dodání je zdarma. Tento levný kus Jídelní Stůl Gaia 90 můžete nakoupit právě nyní tady a teď na našem webu zařazený v sekci jídelní stoly! Nyní pořídíte skvělé výrobky ve zmíněné rubrice za rozumné peníze. U zákazníků oblíbená značka Möbelix vám může poskytnout velmi kvalitní výrobky.

Nejprodávanější produkt Jídelní Stůl Gaia 90 Cm od skvělého výrobce Möbelix lze koupit v naší internetové nabídce za příznivou cenu. Ceny od 2 699 Kč.