Jídelní Stůl Gino Přírodní 160x90cm

Tento artikl je k dispozici pouze ONLINE.Stůl s nadčasovým designem do každého domu! 160x76x90 cm velký stůl nabízí dostatek prostoru pro stolování... více informací »
Jídelní Stůl Gino Přírodní 160x90cm
Značka: Möbelix
4 499 Kč
Ověřit dostupnost
Tento artikl je k dispozici pouze ONLINE.Stůl s nadčasovým designem do každého domu! 160x76x90 cm velký stůl nabízí dostatek prostoru pro stolování...

Tento artikl je k dispozici pouze ONLINE.Stůl s nadčasovým designem do každého domu! 160x76x90 cm velký stůl nabízí dostatek prostoru pro stolování celé rodiny nebo hosty.Deska z MDF v dřevodekoru, decentní černé nohy z kovu dotávrajú celkový trendový vzhled.
Super produkt je k dostání bez obtíží tady u nás v oblíbené kategorii jídelní stoly. Najděte si akční produkty z této známé sekce za outletovou cenu. U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete více skvělých kousků od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento unikátní výrobek Jídelní Stůl Gino Přírodní 160x90cm od našeho výrobce Möbelix dostanete v naší aktuální nabídce ve slevě! Aktuálně za super cenu 4 499 Kč.