Jídelní Stůl Oskar 138

Přibližně 138 x 74 x 80 cm (Š x V x H) velký stůl v dekoru dub San Remo obohatí váš jídelní prostor. Centrální umístěna jedna sloupová noha na... více informací »
Jídelní Stůl Oskar 138
Značka: Möbelix
3 199 Kč
Ověřit dostupnost
Přibližně 138 x 74 x 80 cm (Š x V x H) velký stůl v dekoru dub San Remo obohatí váš jídelní prostor. Centrální umístěna jedna sloupová noha na...

Přibližně 138 x 74 x 80 cm (Š x V x H) velký stůl v dekoru dub San Remo obohatí váš jídelní prostor. Centrální umístěna jedna sloupová noha na stabilním podstavci působí příjemně a designově. Stolová deska má ABS hrany a tloušťku cca 25 mm. Povrch stolu je upraven melaminovým nátěrem, takže je odolný vůči poškrábání. Vychutnejte si posezení při dobrém jídle s trendy stolem OSKAR! Akční produkt můžete nakoupit taky tu v oblíbené sekci jídelní stoly. Nyní můžete najít ostatní kusy z této populární rubriky za super ceny. U nás nabízíme více, mrkněte také na další prověřené kousky od značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární značka Möbelix pro své zákazníky prodává skvělý sortiment. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Oblíbený a akční produkt Jídelní Stůl Oskar 138 s osvědčenou značkou Möbelix snadno seženete právě dnes se slevou. Akční cena od 3 199 Kč.