Jídelní Stůl Valerio 180×90 Cm

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Jídelní stůl VALERIO je vyroben z masivního dubového dřeva a kvalitního kovu v černé barvě. Kombinace... více informací »
Jídelní Stůl Valerio 180x90 Cm
Značka: Möbelix
8 199 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Jídelní stůl VALERIO je vyroben z masivního dubového dřeva a kvalitního kovu v černé barvě. Kombinace...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Jídelní stůl VALERIO je vyroben z masivního dubového dřeva a kvalitního kovu v černé barvě. Kombinace dřevěné desky a kovu je velmi oblíbená a nadčasová. S rozměry přibližně 180 x 76 x 90 cm (Š x V x H) se stane dominantou vašeho domova. Deska stolu z masivního dubu o tloušťce cca 38 mm spočívá na 2 černých kovových nohách ve tvaru U s práškovým nástřikem. Obdélníkový stůl lze zatížit maximálně do 60 kg. Nechte se okouzlit jedinečným designem jídelního stolu VALERIO – stane se vaší láskou na celý život!Zajímavý produkt lze získat prostě tady na stránkách v oblíbené rubrice jídelní stoly! Nyní získáte nové kusy z této oblíbené sekce ve slevě. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás taky další skvělé zboží od výrobce Möbelix. Najdete je níže na této stránce. U zákazníků oblíbená značka Möbelix prodává velmi kvalitní produkty Přesvědčte se.

Unikátní a žádaný výrobek Jídelní Stůl Valerio 180x90 Cm od populární značky Möbelix můžete sehnat momentálně na webu za parádní cenu! Aktuálně za 8 199 Kč.