Jídelní Stůl Vintage 180×90 Cm

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Skvělý jídelní stůl VINTAGE v hnědé a tmavě šedé barvě vytvoří ve vaší jídelně útulné prostředí,... více informací »
Jídelní Stůl Vintage 180x90 Cm
Značka: Möbelix
17 599 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Skvělý jídelní stůl VINTAGE v hnědé a tmavě šedé barvě vytvoří ve vaší jídelně útulné prostředí,...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Skvělý jídelní stůl VINTAGE v hnědé a tmavě šedé barvě vytvoří ve vaší jídelně útulné prostředí, kde se každý bude cítit pohodlně. Stolní deska z jilmového dřeva je vyrobena z recyklovaného starého dřeva a má velmi zvláštní kouzlo díky individuálně strukturovanému povrchu. Velký jídelní stůl o rozměrech cca 180 x 90 x 75 cm (Š x V x H) boduje také ocelovým rámem s práškovým nástřikem pro optimální stabilitu. Stůl lze zatížit maximálně 60 kg a je zaručeným lákadlem pro váš domov. Díky své velikosti nabídne velkorysý prostor pro stravování více lidem a bude velmi užitečný nejenom při rodinných sešlostech.  

Výjimečný a žádaný kus Jídelní Stůl Vintage 180x90 Cm značky Möbelix jednoduše najdete nyní ve výprodejové akci! Nyní získáte od 17 599 Kč.