Jídelní Stůl Z Masivu Malmo 160×85 Cm

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Masivní stůl z akátového dřeva je vyroben ve velmi aktuálním designu - s nerovnými hranami desek, což mu... více informací »
Jídelní Stůl Z Masivu Malmo 160x85 Cm
Značka: Möbelix
6 499 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Masivní stůl z akátového dřeva je vyroben ve velmi aktuálním designu - s nerovnými hranami desek, což mu...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Masivní stůl z akátového dřeva je vyroben ve velmi aktuálním designu – s nerovnými hranami desek, což mu přidává na atraktivnosti. Hrubé nohy ve tvaru U z kovu černé barvy zajišťují stabilitu a dotvářejí celkový vzhled nábytku. Tento stůl nejen že vypadá dobře, je i snadno udržovatelný. Doplňte si ho i o lavici MALMO a získejte celistvý obraz v jídelně!   Nejdůležitější informa Tento velmi oblíbený výrobek je k sehnání bezprostředně tady u nás v rubrice jídelní stoly. Podívejte se na podobné kusy ze zmíněné sekce za mimořádně nízkou cenu!

Tento designový kus Jídelní Stůl Z Masivu Malmo 160x85 Cm od společnosti se zárukou kvality Möbelix lze nakoupit ještě dnes ve výhodné akci! Ve skvělé akci za 6 499 Kč.