Kancelářská Židle Chefsessel Černá

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Vkusná, působivá a pohodlná. Přesně taková je židle CHEFSESSEL v trendovém černém koženém vzhledu ze... celý popis>
Kancelářská Židle Chefsessel Černá
Značka: Möbelix
6 199 Kč
Ověřit dostupnost

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Vkusná, působivá a pohodlná. Přesně taková je židle CHEFSESSEL v trendovém černém koženém vzhledu ze 100% polyuretanu a chromu, s níž si budete rádi sedat za pracovní stůl a provádět jakoukoliv práci! Otočná židle o rozměrech přibližně 70 x 113-123 x 70 cm (Š/V/H) vám nabízí řadu praktických možností nastavení, abyste našli vlastní dokonalou polohu sezení: Plynulé nastavení výšky pomocí plynového zdvihu umožňuje variabilní výšku sedadla mezi cca 51 cm a 61 cm. Pomocí vahadlového mechanismu s nastavením tvrdosti můžete upravit polohu sezení přesně podle svých potřeb. O pohodlné sezení se starají i výplně z měkké pěny, integrovaný polštář pro podepření krku a polstrované loketní opěrky. To znamená, že bolesti zad a kloubů jsou už i při dlouhých pracovních dnech minulostí! Pevný základ křesla představuje sloupový podstavec s železnou hvězdicí, ke které je připevněno pět koleček na tvrdou podlahu. Takto se můžete flexibilně pohybovat po místnosti, aniž byste museli pokaždé vstávat. Sedadlo, které lze otočit o 360 °, vám dává další volnost pohybu. Přejete si zpříjemnit svou kancelář a vytvořit produktivní pracovní atmosféru? – Pak je tato výkonná židle ideální volbou pro vás! Upozornění o doru Tento nejprodávanější výrobek Kancelářská Židle Chefsessel Černá lze koupit bezprostředně u nás umístěný v sekci kancelářske židle a krěsla. Pořiďte si ostatní produkty z této populární sekce za výprodejovou cenu! Tento vyjímečný výrobce Möbelix dlouhodobě prodává top výrobky. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás taky další vybrané produkty od značky Möbelix. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný produkt Kancelářská Židle Chefsessel Černá originál od výrobce Möbelix jednoduše naleznete momentálně v naši nabídce extra se slevou! Produkt koupíte teď u nás za 6 199 Kč.