Kancelářská Židle Nora Samet Starorůžová

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Židle NORA vás okouzlí z několika důvodů. Pokud hledáte do vaší kanceláře nejen praktickou, ale i na první... více informací »
Kancelářská Židle Nora Samet Starorůžová
Značka: Möbelix
3 499 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Židle NORA vás okouzlí z několika důvodů. Pokud hledáte do vaší kanceláře nejen praktickou, ale i na první...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Židle NORA vás okouzlí z několika důvodů. Pokud hledáte do vaší kanceláře nejen praktickou, ale i na první pohled velmi atraktivní židli, tak židle Nora určitě nezklame vaše očekávání. Je vyrobena z příjemného sametu a 5 nohou s kolečky se postará o pohodlné posouvání se i po koberci. Sedací část je výškově nastavitelná, čímž ji přizpůsobíte právě vaším potřebám. Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně. Hodně prodávaný produkt Kancelářská Židle Nora Samet máte možnost sehnat zrovna tady na webu v populární kategorii kancelářske židle a krěsla! Nyní koupíte ještě jiné produkty z naší kategorie za výhodné peníze! Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se také na další prověřené produkty značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce Möbelix nabízí top produkty.

Tento levný produkt Kancelářská Židle Nora Samet Starorůžová originál od výrobce Möbelix můžete dostat teď za výhodné peníze. Produkt momentálně prodáváme za 3 499 Kč.