Kancelářské Křeslo Quentin Černá/šedá

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Výkonná stolička QUENTIN černé a šedé barvy nabízí příjemnou pracovní atmosféru a dokonalé pohodlí... více informací »
Kancelářské Křeslo Quentin Černá/šedá
Značka: Möbelix
10 899 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Výkonná stolička QUENTIN černé a šedé barvy nabízí příjemnou pracovní atmosféru a dokonalé pohodlí...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Výkonná stolička QUENTIN černé a šedé barvy nabízí příjemnou pracovní atmosféru a dokonalé pohodlí při sezení. Křeslo je čalouněné pěnou a spolu s integrovanou bederní opěrkou zajišťuje fantastické pohodlí při sezení s maximálním časem použití 8 hodin denně. Výkonná židle s rozměry přibližně 63 x 149 x 63 cm (Š x V x H) je vybavena opěrkami na ruce a opěrkou hlavy. Díky kolébkovému mechanismu včetně stupně nastavení tvrdosti si tedy můžete uvolnit záda a najít si ideální polohu k sezení. Sedadlo je možné otáčet o 360 ° a končí v hvězdicové základně, vyrobené z hliníku, která je vybavena 5 kolečky na kobercové povrchy. Výkonná stolička QUENTIN má nosnost do 120 kg. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení provádí spediční firma. O termínu dodávky zboží Vás bude informovat kurýr, se kterým se domluvíte na přesném dat
Tento exkluzivní produkt Kancelářské Křeslo Quentin Černá/šedá máte možnost sehnat lehce tady u nás v kategorii kancelářske židle a krěsla! Pořiďte si další produkty ve zmíněné rubrice za příznivou cenu. V očích zákazníků popupární značka Möbelix vám může poskytnout vynikající sortiment. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Výjimečný a žádaný kousek Kancelářské Křeslo Quentin Černá/šedá od našeho výrobce Möbelix snadno získáte u nás právě extra výhodně! Levně za 10 899 Kč.