Kasvo DÉMON (DEIMOS) 2F-R-1 Savana 05

Rohová sedací souprava plná praktických funkcí a se smyslem pro pohodlí. Polohovatelné záhlavníky, rozkládací, s úložným... více informací »
Kasvo DÉMON (DEIMOS) 2F-R-1 Aston Sic 17
Značka: KASVO
31 520 Kč
Ověřit dostupnost
Rohová sedací souprava plná praktických funkcí a se smyslem pro pohodlí. Polohovatelné záhlavníky, rozkládací, s úložným...

Rohová sedací souprava plná praktických funkcí a se smyslem pro pohodlí. Polohovatelné záhlavníky, rozkládací, s úložným prostorem. Sedáky ze sendvičové pěny, vlnovec na pružině, chromové nohy. Možnost dokoupení taburetu. V nabídce levá nebo pravá varianta.
Tento kvalitní produkt můžete nakoupit právě teď na našem webu umístěný v kategorii sedací soupravy! Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty z této rubriky z pohodlí domova! Tato vyjímečná značka KASVO má ve stále nabídkce vynikající výrobky. Náš sortiment je ale široký, podívejte se také na další vybrané produkty značky KASVO. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Hodně povedený produkt Kasvo DÉMON (DEIMOS) 2F-R-1 Aston Sic 17 od přední společnosti KASVO jde získat v naší internetové nabídce až neuvěřitelně levně. V akci za 31 520 Kč.