Kasvo DÉMON (DEIMOS) (U1) rozkl.s ÚP Savana 05

Sedací souprava ve tvaru písmene U plná praktických funkcí a se smyslem pro pohodlí. Rozkládací, s úložným prostorem a polohovatelnými... více informací »
Kasvo DÉMON (DEIMOS) (U1) rozkl.s ÚP Aston Sic 17
Značka: KASVO
36 660 Kč
Ověřit dostupnost
Sedací souprava ve tvaru písmene U plná praktických funkcí a se smyslem pro pohodlí. Rozkládací, s úložným prostorem a polohovatelnými...

Sedací souprava ve tvaru písmene U plná praktických funkcí a se smyslem pro pohodlí. Rozkládací, s úložným prostorem a polohovatelnými záhlavníky. Celková délka sedací soupravy DÉMON je 190 × 327 × 180 centimetrů. Na výšku měří 84 centimetry, k čemuž jí dopomáhají chromové nohy.
Diskontní produkt Kasvo DÉMON (DEIMOS) (U1) rozkl.s ÚP máte možnost sehnat mimo jiné na našem webu v oblíbené sekci sedací soupravy! Podívejte se na ještě jiné produkty ve zmiňované rubrice za příznivou cenu. To ovšem není vše, naše nabídka je široká! Podívejte se taky na další kousky od výrobce KASVO. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Levný produkt Kasvo DÉMON (DEIMOS) (U1) rozkl.s ÚP Aston Sic 17 pocházející od značky KASVO získáte právě teď téměř zdarma! Akční cena od 36 660 Kč.