Kasvo DÉMON (DEIMOS) (U2) rozkl.s ÚP Savana 05

Sedací souprava ve tvaru písmene U plná praktických funkcí a se smyslem pro pohodlí. Má polohovatelné záhlavníky, je rozkládací... více informací »
Kasvo DÉMON (DEIMOS) (U2) rozkl.s ÚP Aston Sic 17
Značka: KASVO
43 930 Kč
Ověřit dostupnost
Sedací souprava ve tvaru písmene U plná praktických funkcí a se smyslem pro pohodlí. Má polohovatelné záhlavníky, je rozkládací...

Sedací souprava ve tvaru písmene U plná praktických funkcí a se smyslem pro pohodlí. Má polohovatelné záhlavníky, je rozkládací a nechybí jí úložný prostor. Sedáky jsou vyrobeny ze sendvičové pěny. Chromové nohy sedačce dodávají výšku 84 centimetry. Celková délka činí 190 × 327 × 260 centimetrů. V nabídce máme levou i pravou variantu. Je možné dokoupení taburetu. Zlevněný produkt Kasvo DÉMON (DEIMOS) (U2) rozkl.s ÚP Savana můžete získat právě zde na webu ve známé sekci sedací soupravy! Máme pro vás parádní produkty ve zmiňované rubrice za zcela nejnižší cenu. V očích zákazníků populární výrobce KASVO pro své zákazníky nabízí skvělé zboží. A to ještě není vše! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce další skvělé produkty značky KASVO. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Unikátní a oblíbený kus Kasvo DÉMON (DEIMOS) (U2) rozkl.s ÚP Aston Sic 17 od spolehlivého výrobce KASVO je k sehnání právě teď za výhodnou cenu. Nyní pořídíte za super cenu 43 930 Kč.