Kasvo EDMOND MAXI U2 Fancy 97

Celkový Exkluzivní rohová sedací souprava ve tvaru písmene U. Rozkládací, s úložným prostorem. Vyrobena z vysoce elastické... více informací »
Kasvo EDMOND MAXI U2 Aston Sic 2
Značka: KASVO
43 320 Kč
Ověřit dostupnost
Celkový Exkluzivní rohová sedací souprava ve tvaru písmene U. Rozkládací, s úložným prostorem. Vyrobena z vysoce elastické...

Celkový Exkluzivní rohová sedací souprava ve tvaru písmene U. Rozkládací, s úložným prostorem. Vyrobena z vysoce elastické pěny, na vlnovcové pružině. Kovové nohy, polohovatelný relax pod hlavou.Unikátní kus máte možnost koupit právě zde tu ve známé kategorii sedací soupravy! Nyní najdete ještě ostatní kousky z této populární sekce ve slevě. Věhlasná značka KASVO má ve stále nabídkce skvělé zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem. To není všechno, naše nabídka je široká. U nás v nabídce najdete další skvělé zboží od značky KASVO. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento neodolatelný výrobek Kasvo EDMOND MAXI U2 Aston Sic 2 s osvědčenou značkou KASVO jednoduše pořídíte tady nyní v akci. K sehnání zrovna v akci za 43 320 Kč.