Kasvo GREEK „U“ (greco II) malmo new 72

Velká sedací souprava s funkcí rozkladu. Sedačka je dodávána včetně úložného prostoru. Díky čalouněným zádům je vhodná i... více informací »
Kasvo GREEK "U" (greco II) jasmin 81
Značka: KASVO
49 990 Kč
Ověřit dostupnost
Velká sedací souprava s funkcí rozkladu. Sedačka je dodávána včetně úložného prostoru. Díky čalouněným zádům je vhodná i...

Velká sedací souprava s funkcí rozkladu. Sedačka je dodávána včetně úložného prostoru. Díky čalouněným zádům je vhodná i pro umístění do volného prostoru. Sedáky jsou vyplněny PUR pěnou uloženou na vlnovcové pružině. Regulovatelné opěrky hlavy a područky jsou zahrnuty v ceně. Vynikající produkt jde nakoupit také tu na stránkách v populární sekci sedací soupravy! Připravili jsme pro vás další produkty z této populární sekce ve výhodné akci! Populární značka KASVO prodává prvotřídní výrobky. U nás nabízíme více, máme v nabídce také další zboží od značky KASVO. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Žádaný výrobek Kasvo GREEK "U" (greco II) jasmin 81 od výrobce KASVO jednoduše najdete právě teď za parádní cenu. Výhodně za skvělou cenu 49 990 Kč.