Kasvo GRENOBLE 2F-R-1 cablo 10

Moderní rohová rozkládací sedací souprava s úložným prostorem. Sedáky jsou vyplněny vysokoelastickou pěnou na pružině vlnovec,... více informací »
Kasvo GRENOBLE 2F-R-1 Aston Sic 17
Značka: KASVO
34 320 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní rohová rozkládací sedací souprava s úložným prostorem. Sedáky jsou vyplněny vysokoelastickou pěnou na pružině vlnovec,...

Moderní rohová rozkládací sedací souprava s úložným prostorem. Sedáky jsou vyplněny vysokoelastickou pěnou na pružině vlnovec, záhlavníky nastavitelné. Levá i pravá varianta. Možnost nákupu na splátky.Hodně žádaný produkt Kasvo GRENOBLE 2F-R-1 cablo 10 máte možnost nakoupit snadno tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci sedací soupravy! Nyní koupíte nové zboží z této oblíbené rubriky za rozumné peníze. To ale ovšem není všechno, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce však také další vybrané kousky od výrobce KASVO. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka KASVO vám nabízí skvělé výrobky.

Tento kvalitní a levný kus Kasvo GRENOBLE 2F-R-1 Aston Sic 17 od přední značky KASVO snadno najdete momentálně v naši nabídce za báječnou cenu! Výhodně teď u nás za 34 320 Kč.